ANČA BAND - Pro chvíle oddechu a pohody

Písně abecedně

A B C D F G H Ch J K L M N O P S Š T U V Z Ž

Skupina Anča band disponuje rozsáhlým repertoárem vlastních písní. Ty skládá zejména Strakapoud. V menší, ale rozumnější míře pak naštěstí také Datel. Příležitostně poškádlí múzu i ostatní členové, či kamarádi z jiných hudebních těles. (Texty převzatých skladeb zde uvedeny nejsou!)

Taška

Texty svých písní uchovává skupina Anča band nejen v serverové databázi, do které se právě chystáte nahlédnout, ale též v podobě rozválených notesů, ze kterých jsou vám na vystoupeních online předzpěvovány. Uskladněny jsou pak ve školní brašně, nalezené u popelnic poblíž Strakapoudova bydliště. Kromě textů, nachází se v tašce ještě lahev Fernetu, ukradnutá na pouťové zábavě v Kocelovicích L. P. 1995, která se vylila do zmíněné partitury na požárnickém bále v Hajanech L.P. 2004 a definitivně byla po neuváženém požití zmíněné fermeže do opětovně zmíněné partitury vyblita Vokounem na obyčejné tancovačce ve Hvožďanech L. P. 2007. Ve výše třikrát zmíněné tašce se svého času vyznala pouze Marcela. Z nestálých členů dosáhla dokonalosti Evča, která byla schopna řadu skladeb vyhledat bez použití zraku.

Vy můžete texty procházet buď abecedně v tomto okně, nebo se tlačítkem v levém menu přepnout do okna vyhledávání.

Tipy ptáka fakováka

  • Každý text má po otevření dole tlačítko Připravit pro tisk - tím se spustí v novém okně (záložce) vhodněji připravený pro tiskový výstup.
  • Skladby, které byly na deskách, mají dole tlačítko Celé CD, které otevře patřičnou desku. (Stránky se ale přepnou do záložky Alba.)
  • Něktré skladby, které nebyly na deskách, mají nahoře player, kterým můžete přehrát neoficiální verzi díla. V menu je poznáte podle ikonky repráčku. Tyto nahrávky vznikají různě po zábavách a zkouškách. Nejlepšího zvuku dosahuje Pepík Týc se svým vícestopým nahrávátkem z mixu. Pro případné zájemce o jeho služby: tyc@blatna.net

 

Hitparáda písní podle shlédnutí textu
PSÍČKOVÁ
11750
ALENA
10973
KOLEDA
10966
ForEveR
10964
MILIARDA
10957
JEDNOU
10953
CIRKUS
10953
ASSASSIN
10951
NA STROMY II
10951
SLUNKO
10950
Poslední větší aktualizace: 15.8.2020 Podrobnosti o změnách